Košík
Poslední vložené zboží:

Obchodní podmínky

1. Objednávka

 • Všechny objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu ptmobil.cz jsou závazné. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se obeznámil s níže uvedenými obchodními podmínkami a také reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • Internetová objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky zákazníkem.
 • Místem pro dodání zboží je adresa uvedená zákazníkem v objednávkovém formuláři.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na zákazníka, pod podmínkou zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.
 • Vyplněním objednávkového formuláře v rámci internetového obchodu ptmobil.cz, zákazník dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivaci osobních údajů zákazníka a o jeho nákupech. Tyto informace nebudou v žádném případě poskytnuté třetí straně.
 • O přijetí a potvrzení objednávky je zákazník informován e-mailem na zadanou emailovou adresu, případně telefonicky nebo SMS.
 • Storno objednávky - Objednávku můžete stornovat e-mailem  nebo telefonicky do 2 hodin od odeslání objednávky. Ve stornovacím e-mailu stačí uvést číslo objednávky a kontaktní údaj na Vás.

2. Platební podmínky a dodání zboží

Veškeré uvedené ceny, včetně akčních, jsou aktuální, uvedené včetně DPH a platí do odvolání. Tyto ceny jsou konečné. Jediným příplatkem je poštovné a balné (ceny viz. níže).

V cenách je již zahrnut poplatek na likvidaci elektroodpadu.

Zboží objednané v našem internetovém obchodě je možné uhradit těmito způsoby:

Zákazník je o odeslání objednaného zboží informován e-mailem. V případě osobního odběru e-mailem s informací o možnosti vyzvednutí zboží na prodejně (zboží je zde uloženo po dobu 14 dnů od odeslání tohoto potvrzení).

 • dobírkou při převzetí zboží dodaném prostřednictvím České pošty službou obchodní balík. Cena přepravy 110 Kč vč. DPH + dobírka 40 Kč vč. DPH.
 • dobírkou při převzetí zboží dodaném prostřednictvím přepravní společnosti PPL. Cena přepravy 69 Kč vč. DPH + dobírka 40 Kč vč. DPH.
 • bankovním převodem - platbu můžete uskutečnit předem bankovním převodem na náš účet. Pokud je objednávka kompletní (objednané zboží bude připraveno k odeslání), budou Vám na e-mail, uvedený v objednávce, odeslány údaje s informacemi potřebnými pro převod peněz (částka, číslo našeho účtu, variabilní symbol). Ihned po přijetí platby (1 - 3 pracovní dny), bude objednané zboží odesláno přepravní společností PPL. Při převzetí zboží již nic neplatíte. Cena přepravy 69 Kč vč. DPH.
 • hotově při osobním odběru na provozovně PT-MOBIL s.r.o., Fibichova 811, 537 01 Chrudim

Více viz doprava.

3. Reklamace a záruka zboží

Kupující - spotřebitel má nárok na 2 letou záruční dobu na zakoupené zboží v internetovém obchodě ptmobil.cz, avšak kupující, který při uzavírání a plnění smlouvy jedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti, má nárok pouze na záruční dobu:

- v délce trvání 12 měsíců na příslušenství (nabíječky, pouzdra...)

- v délce trvání 6 měsíců na kapacitu baterie

- v délce trvání 3 měsíců na náhradní díly (dotyková skla, LCD displeje, flex pásky, sluchátka...) 

Záruční doba začíná běžet převzetím zboží zákazníkem. Reklamace budou vyřízeny v souladu s reklamačním řádem internetového obchodu ptmobil.cz a právním řádem platným v ČR.

4. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Internetová objednávka je smlouvou uzavřenou na dálku. Kupující má v tomto případě právo, podle § 1829 odst. 1 nového občanského zákoníku, odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží . Pokud se tak rozhodne, musí nás o odstoupení informovat na e-mailovou adresu ptmobil@ptmobil.cz

Lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy je počítána od data obdržení tohoto odstoupení od smlouvy („odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, zašle nebo předá podnikateli bez zbytečného odkladu, nejpozději do čtrnácti dnů od odstoupení od smlouvy, zboží, které od něho obdržel“). 

Po obdržení vráceného zboží, vrátí prodávající, nejdéle do 14-ti dnů, kupujícímu zpět odpovídající částku předem domluveným způsobem.

Náklady na vrácení zboží, ve 14 denní lhůtě, nese kupující.

Ve všech případech jsme připraveni Vám vyjít vstříc, poradit a najít řešení tak, abyste byli spokojeni.

5. Řešení sporů

Vzájemné spory mezi prodávajícím a kupujícím řeší obecné soudy.

Kupující, který je spotřebitelem, má podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb. Subjektem, který je oprávněn mimosoudní řešení sporu provádět, je Česká obchodní inspekce. Bližší informace jsou dostupné na webových stránkách www.coi.cz.

Mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se zahajuje výlučně na návrh spotřebitele, a to pouze v případě, že se spor nepodařilo s prodávajícím vyřešit přímo. Návrh lze podat nejpozději do 1 roku ode dne, kdy spotřebitel uplatnil své právo, které je předmětem sporu, u prodávajícího poprvé.

Tento postup není mediací dle zákona č. 202/2012 Sb., o mediaci, v platném znění ani rozhodčím řízením podle zákona č. 216/1994 Sb., o rozhodčím řízením a výkonu rozhodčích nálezů, v platném znění, a jeho využitím není dotčeno oprávnění stran obrátit se se svým nárokem na Českou obchodní inspekci či na soud.

Po dobu trvání jednání o mimosoudním urovnání sporu neběží ani nezačnou běžet promlčecí a prekluzivní lhůty podle občanského zákoníku, dokud jedna ze stran sporu výslovně neodmítne v jednání pokračovat.

Dozor nad dodržováním povinností podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, vykonává Česká obchodní inspekce (www.coi.cz).

6. EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu
u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

7. Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách www.ptmobil.cz, v den odeslání elektronické objednávky zákazníkem. Odesláním elektronické objednávky zákazník bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku dle tarifu spotřebitele.

 

Nenašli jste Vámi požadované zboží, potřebujete radu, či máte nějaký dotaz, kontaktujte nás.
777 205 581
777 205 571
ptmobil@ptmobil.cz
ICQ: 196 365 368
Facebook
Staňte se našimi fanoušky
a získejte slevový kupón.
Hodnocení zákazníků