Košík
Poslední vložené zboží:

Doprava

PPL  - www.ppl.cz

Doprava společností PPL. Dodací lhůta k doručení převzaté zásilky je do 24 hodin. Dodací lhůta se počítá od 16.00 hod. dne, kdy byla zásilka převzata k přepravě, do okamžiku doručení. Zákzaník je o pohybu zásilky informov formou e-mailu a dále je předem kontaktován řidičem přepravní společnosti. Při nepřítomnosti příjemce nebo jiném důvodu nemožnosti doručení zásilky se dodací lhůta považuje za splněnou zanecháním oznámení na místě doručení. V takovém případě je zásilka uskladněna ve skladu příslušného oblastního dodacího střediska PPL a příjemce následně způsob a čas doručení nebo vlastního odebrání zásilky dohodne s příslušnou přepravní kanceláří. možnost sledování zásilky na www.ppl.cz.

Při dodání je zákazník povinen za přítomnosti zástupce dopravce ihned zkontrolovat stav zásilky (neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. O odmítnuté dodávce je nutno tentýž den informovat prodejce. Po podepsání dokumentů přepravci a převzetí zásilky, může být případná pozdější reklamace zamítnuta. 

Cena přepravy 69 Kč vč. DPH + dobírka 40 Kč vč. DPH 
Cena přepravy 69 Kč vč. DPH - platba bankovním převodem

Česká pošta - www.ceskaposta.cz

Doprava společností Česká Pošta je vhodná pro firmy i soukromé osoby. Zákazníkovi je v případě nepřítomnosti zásilka uložena na poště. Zásilku můžete sledovat přes internet, jelikož po potvrzení koše (objednávky) zde v e-shopu Vám, bude vygenerována objednávka v pdf souboru a v té se dozvíte své číslo balíku. Informace o doručení balíku najdete na www.ceskaposta.cz - Sledování zásilek.

Při dodání je zákazník povinen za přítomnosti zástupce dopravce ihned zkontrolovat stav zásilky (neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. O odmítnuté dodávce je nutno tentýž den informovat prodejce. Po podepsání dokumentů přepravci a převzetí zásilky, může být případná pozdější reklamace zamítnuta. 

Cena přepravy 110 Kč vč. DPH + dobírka 40 Kč vč. DPH.

Ostatní

Pokud byste si přáli jiný způsob, kontaktujte nás a pokusíme se zajistit způsob přepravy dle Vašich požadavků.

Nenašli jste Vámi požadované zboží, potřebujete radu, či máte nějaký dotaz, kontaktujte nás.
777 205 581
777 205 571
ptmobil@ptmobil.cz
ICQ: 196 365 368
Facebook
Staňte se našimi fanoušky
a získejte slevový kupón.
Hodnocení zákazníků